TEENUSED

Huvitavad pakkumised või on tekkinud küsimusi?
Jäta oma kontaktandmed,
boonusena Saad tasuta müügi auditi (või müüjat)

Võta ühendust

ENNAST

Minu nimi on Rufat.

Mina pakun erinevaid müügiteenuseid ja tegelen uute talentide õpetusega oma müügikoolis. Minu firma areneb väga kiiresti Eesti ja välismaa müügiturul.

Enda isikliku kogemuse sain tegeledes aktiivse müügiga, samas pakkusin interneti- ja televisiooni teenuseid kaubanduskeskustes ja töötasin D2D (Door-to-Door) formaadis. Lisaks sellele, ma osalesin eliit -kinnisvara, -kodutehnika, -ehitustööriistade ja -tarbekaupade müügiprojektides.

Tänu piisava kogemuse ja teadmiste pagasile korraldan korporatiivseid koolitusi nii Eestis kui ka välismaal.

Minu poole pöörduvad firmade omanikud ja osakondade juhid erinevate müüki tüüpide oskuste parandamiseks iseenda ja oma tiimide jaoks. Minu eesmärk - aidata inimesi selles sfääris edukaks saamisel.

MINA OLEN MÄNGIV TREENER, seetõttu saan aru kuidas kombineerida teooriat koos praktikaga. Mulle meeldib jagada oma praktilise kogemuse teiste inimestega ja ma oskan rakendada praktikas kõik, millest ma räägin teoorias.

KOMMENTAARID

  • Jashar Gasõmov (Huddinge Bilar, Rootsi)

    “Aasta lõpus Rufat tuli Rootsi ja korraldas intensiivse kahepäevase müügikoolituse, mis väga positiivselt mõjutanud järgmise aasta esimese kvartali tulemusi. Väga energiline õpetamisstiil, mis omakorda ei saanud mitte mõjutada meeskonna motivatsiooni üldiselt.”

Huvitavad pakkumised või on tekkinud küsimusi?
Jäta oma kontaktandmed,
boonusena Saad tasuta müügi auditi (või müüjat)

Võta ühendust